Darujeme členství zdarma pro dvě neziskové organizace

Autor: Markéta Šetinová
Organizace: Asociace společenské odpovědnosti

Asociace společenské odpovědnosti daruje na GivingTuesday dva roční členské balíčky pro neziskové organizace. Získají tak zcela zdarma přístup do platformy sdružující velké firmy, malé a střední podniky, školy a neziskové organizace. Budou se moci účastnit akcí, prezentovat své aktivity dalším členům a navazovat nové spolupráce.

Pokud jste nezisková organizace a máte zájem o bezplatné členství, prosím do 29. listopadu krátce (200 slov) napište na setinova@a-csr.cz, proč byste se rádi stali členem Asociace společenské odpovědnosti.

Odkazy

Facebook: https://www.facebook.com/asociacespolecenskeodpovednosti
Twitter: https://twitter.com/Asociace_CSR
Webové stránky: www.spolecenskaodpovednost.cz

O naší organizaci

Asociace společenské odpovědnosti rozvíjí společenskou odpovědnost (CSR) a udržitelné podnikání v České republice. V rámci své unikátní vize tvoří s více než 150 členy největší CSR platformu v ČR, která sdružuje a propojuje organizace z korporátního, neziskového, vzdělávacího i veřejného sektoru s cílem zvýšit jejich potenciál a kompetence v oblasti CSR a udržitelného podnikání.

Jako hostitelská organizace Národní sítě Global Compact Česká republika do ČR přináší jedinečné globální know-how United Nations Global Compact, největší platformy udržitelného podnikání na světě pod OSN. Ve spolupráci s členskými organizacemi a partnery tak transformuje globální know-how a celosvětové strategie do lokálních projektů. Aktivně rozvíjí nové Cíle udržitelného rozvoje (SDGs) ve vztahu k udržitelnému byznysu.

V roce 2016 se stává národním ambasadorem celosvětové kampaně GivingTuesday a zastřešuje tento významný celosvětový svátek dobrovolnictví a darování také v ČR jako #GivingTuesdayCZ.

Skrze inovativní projekt Odpovědná škola učí školy komplexnímu pohledu na společenskou odpovědnost a mění chování budoucích generací.

Prostřednictvím dialogu (včetně politického) aktivně ovlivňuje CSR politiku v zemi.

Přihlásit vlastní akci Zpět na hlavní stránku