Darujeme naše zkušenosti neziskovkám

Autor: Karolina Fialová
Organizace: Nadace Neziskovky.cz

Členové správní a dozorčí rady Nadace Neziskovky.cz darují svůj čas a zkušenosti neziskovým organizacím. Na GivingTuesday vyhlašujeme možnost požádat o odbornou konzultaci zdarma až do čtvrtka 1. 12. 2016.

Využijte konzultaci, která má smysl! Přihlaste se prostřednictvím formuláře https://goo.gl/Uia4dU.

Z přihlášených neziskovek vybereme 5 organizací, které podpoříme naším know-how z oblasti PR, krizové komunikace, interní vs. externí komunikace, systémového vedení a motivace zaměstnanců, analýz organizační struktury, oponentur k business plánům a strategického plánování. Zároveň nabídneme jedno volné místo na semináři Teorie typů.

Každá z vybraných organizací může využít až 2 hodinovou konzultaci na témata, která aktuálně řeší. Konzultace se uskuteční během ledna/února 2017. Zájemcům z mimopražských neziskovek můžeme zajistit v Praze ubytování. Chcete vědět víc? Pište na fialova@neziskovky.cz.

Odkazy

Facebook: https://www.facebook.com/Neziskovky.cz/
Webové stránky: http://neziskovky.cz/

O naší organizaci

V Nadaci Neziskovky.cz podporujeme a provázíme neziskové organizace na cestě ke stabilitě, samostatnosti a aktivnímu rozvoji. Spoluvytváříme prostor pro partnerství a spolupráci neziskových organizací, odpovědných firem, státní správy, samosprávy a veřejnosti.

Přihlásit vlastní akci Zpět na hlavní stránku