Darujte na GivingTuesday svéprávnost

Autor: Josef Rendl
Organizace: Quip,z.ú

Pečujte spolu s námi o lidská práva lidí s postižením jednorázovým darem, pravidelným finančním příspěvkem. Pomůžete lidem s postižením získat svéprávnosti a umožníte jim udělat důležitý krok na cestě k důstojnému životu. Vyberte si částku, kterou chcete darovat tady: http://www.kvalitavpraxi.cz/darcovstvi/jednorazovy-dar/

O naší organizaci

Jsme přesvědčeni, že každý člověk je občan a ke každému občanovi je potřeba přistupovat lidsky. Každý člověk má právo si zvolit, kde, s kým a jak bude žít. Usilujeme o vytvoření světa nás všech nehledě na míru postižení tak, abychom se mohli společně angažovat a mít vliv na prostředí, ve kterém žijeme. Usilujeme o to, aby sociální a právní systém naplňoval svůj účel, to je, aby:
• vedl k sociálnímu začlenění a plnohodnotnému občanství,
• nevytvářel závislost na sociálních službách anebo dávkách a
• dával lidem prostor žít podle jejich vlastních představ.
Jsme nezisková organizace a působíme po celé ČR. Známe cesty vedoucí k tomu, aby i lidé s těžkým postižením mohli rozhodovat o svém životě a žít běžný život v přirozeném prostředí. Pomáháme lidem získat zpět svéprávnost a najít pomoc potřebnou pro každodenní život, rozhodování i právní jednání.

Přihlásit vlastní akci Zpět na hlavní stránku