Dejte si na GivingTuesday pivo PROPAMÁTKY

Autor: Aleš Kozák
Organizace: Institut pro památky a kulturu, o.p.s.

Hledáme 1 000 lidí, kteří mají rádi pivo a památky.

Podpořte na GivingTuesday šíření osvěty v oblasti péče o památky v České republice a také zaměstnávání lidí s hendikepem v redakci PROPAMÁTKY.

My vám jako poděkování zašleme pivo značky PROPAMÁTKY (0,75 litru) uvařené v limitované edici v historickém pivovaru Lobeč.

Doručení piva PROPAMÁTKY do Vánoc můžeme garantovat všem dárcům, kteří se zapojí do konce listopadu (ostatní dárce odměníme až v lednu, pokud tedy nějaké pivo bude ještě k dispozici :o) Každou láhev spolehlivě a s radostí doručí společnost DPD.

Odkazy

Webové stránky: pivo.propamatky.info

O naší organizaci

POMÁHÁME ŠÍŘIT OSVĚTU
A PŘÍKLADY DOBRÉ PRAXE
V PÉČI O KULTURNÍ DĚDICTVÍ.

Institut pro památky a kulturu, o.p.s., je nezisková organizace, která provozuje portál PROPAMÁTKY, pořádá konference, realizuje projekt o financování kulturního dědictví MÁME VYBRÁNO, nabízí poradenství při financování projektů v oblasti obnovy památek a představuje zajímavá místa v rámci putovní výstavy. Institut je sociální podnik a zaměstnává lidi, kteří se vzhledem ke své zdravotní situaci obtížněji uplatňují na trhu práce. Zachovává k nim individuální přístup a respektuje jejich potřeby.

Přihlásit vlastní akci Zpět na hlavní stránku