Doučujte s námi 2 hodiny týdně! Ale nejdřív přijďte na kafe :)

Autor: Tomáš Urban
Organizace: Člověk v tísni, o.p.s.

Chcete být součástí Člověka v tísni? Chcete zkusit sami pomáhat? Chcete měnit životy chudých dětí k lepšímu? Staňte se dobrovolníkem a darujte dvě 2 hodiny týdně dítěti, se kterým se nemá kdo učit. V Praze nabízíme několik možností, jak se dobrovolník může zapojit.

– Sháníme dobrovolníky pro individuální doučování jednou týdně přímo doma u dětí
– Sháníme dobrovolníky pro skupinová doučování na školách
– Sháníme dobrovolníky, kteří budou procvičovat češtinu s dětmi cizinců
– Sháníme dobrovolníky, kteří budou s dětmi trávit volný čas

Zaujala Vás naše nabídka? K příležitosti #givingtuesdayCZ vás v Praze zveme na nezávaznou kávu k nám do clovekvtisni.cz/langhans, kde budeme odpovídat na všechny dotazy týkající se dobrovolnictví – v úterý 29. 11. 2016 od 18:00 na Vás budeme čekat až do zavíračky.

Na dobrovolnictví se můžete ptát i kolegů v Bílině, Plzni, Liberci, Prostějově a dalších místech! Více na www.clovekvtisni.cz/cs/pracovni-prilezitosti

O naší organizaci

Společnost Člověk v tísni vznikla v roce 1992 v okruhu válečných zpravodajů a novinářů věnujících se zahraničí, kterým už nestačilo jen přivážet do České republiky informace, a začali ven vyvážet pomoc. Postupně se společnost Člověk v tísni etablovala jako profesionální humanitární organizaces cílem pomáhat v krizových oblastech a podporovat dodržování lidských práv ve světě.

Během 24 let své existence se stala jednou z největších neziskových organizací ve střední Evropě a začala se věnovat oblasti vzdělávání a pomoci lidem žijícím v sociálním vyloučení. Dnes se činnost společnosti Člověk v tísni zaměřuje na čtyři základní oblasti:

• humanitární a rozvojová spolupráce
• podpora lidských práv
• programy sociální integrace
• vzdělávací a informační programy

Přihlásit vlastní akci Zpět na hlavní stránku