#GivingTuesday ve Vodafonu

Organizace: Vodafone Czech Republic

Zaměstnanci Vodafonu se oficiálně přihlásili ke světovému dni dobrovolnictví a dárcovství #Giving Tuesday a na úterý 29. listopadu připravují hned několik aktivit.

Výtěžek z celofiremní finanční sbírky, který ztrojnásobí Nadace Vodafone, a vánoční finanční dar nejvyššího vedení společnosti půjdou na projekt vybavení spinálních jednotek v ČR. Projekt realizovaný Českou asociací paraplegiků (CZEPA) vybaví tablety a asistivními technologiemi spinální jednotky v Praze, Brně, Ostravě a Liberci. Pro Hvězdný bazar CZEPA proběhne sbírka oblečení.

Z dalších aktivit jmenujme Pečení pro neziskovky, kdy jde výtěžek z prodeje vlastnoručně napečených pokrmů (opět ztrojnásobený Nadací Vodafone) do třech různých neziskových organizací, které si zaměstnanci sami vyberou. Dále Den pro neziskovku v chráněném bydlení pro mentálně postižené Zeeland, kterého se účastní celé nejvyšší vedení společnosti. Vlastní aktivity chystají také dva inspirativní týmy společnosti – Women in Technology a Red team.

O naší organizaci

Mobilní operátor Vodafone Czech Republic je od roku 2005 součástí jedné z největších telekomunikačních skupin na světě Vodafone Group. V České republice poskytuje služby více než třem milionům zákazníků. Od roku 2007 přináší Vodafone komplexní telekomunikační služby pro firemní zákazníky prostřednictvím řešení Vodafone OneNet a nyní provozuje více než milion firemních SIM karet. V roce 2012 byl Vodafone prvním operátorem na českém trhu, který začal účtovat hovory po sekundách. O rok později Vodafone představil Turbo Internet a začal rychlým mobilním internetem pokrývat venkov a menší města. V současnosti nabízí nejrychlejší a nejrozšířenější síť mobilního internetu na tuzemském trhu. Aktuálně se Vodafone soustředí na rozšiřování LTE do všech koutů České republiky. V souladu se svými CSR aktivitami se Vodafone začátkem roku 2015 přestěhoval do nové, ekologické centrály ve Stodůlkách. Jeho Nadace Vodafone již rozdělila více než 170 milionů korun. Za 10 let od svého založení se dostala na přední místa v hodnocení firemních nadací. Patří mezi nejdůležitější podporovatele a investory do technologických sociálních inovací, které zlepšují život společnosti a znevýhodněných skupin. Více informaci na www.vodafone.cz

Přihlásit vlastní akci Zpět na hlavní stránku