Google AdWords, Google Apps nastavení a 12měsíční správa pro 6 NNO

Organizace: Standard Cloud

Darujeme služby nastavení, implementace a správy v programu Google nonprofits ve čtyřech rovinách:
1. Pro 3 NNO organizace v ČR. Darujeme nastavení PPC reklamy Google AdGrants s kreditem 10.000 USD/měsíčně. A správu každé 3 měsíce, optimalizaci klíčových slov, nastavení cílení reklamy.
2. Pro 3 NNO organizace v ČR nabízíme migraci stávajích emailových účtů z freemailů: Gmail.com, Seznam.cz, Post.cz, Volný.cz. Zřízení neomezeného počtu emailových schránek, Groups (skupin uživatelů).
3. 15 x Sleva na služby 20% Podnikatelům a Firmám, kteří podpořili darem nebo finanční podporou jakékoukoliv neziskovou organizaci v ČR v roce 2016.
Slevy se vztahují: G Suite (Google Apps) – implementaci, migraci stávajích účtů do G Suite, Školení Google kancelář pro firmy, individuální poradentsví, konzultační a programátorské práce.
Nastavení a správa PPC reklam: Google AdWords, Sklik.cz a české Zbožové vyhledávače v Českém, Slovenském a Anglickém jazyce. Klíčová slova, optimalizace, návrhy inzerátů, korektura audit.
Copywriting v Českém, Slovenském a Anglickém jazyce.

O naší organizaci

Standard Cloud. Naší hlavní doménou je implementace, migrace, nasazení špičkového Cloud baličku kancelářských aplikací G Suite (Google Apps pro firmy a neziskové organizace), podpora, školení uživatelů a administrátorů.
Mezinárodní marketing, Copywriting, správa PPC AdWords, Sklik.cz a Zbožové vyhledávače v Českém, Slovenském a Anglickém jazyce.

Přihlásit vlastní akci Zpět na hlavní stránku