Mary Kay – Krása, která pomáhá nejen na GivingTuesday

Autor: Jan Šimků
Organizace: Mary Kay (Czech Republic) s.r.o.

Česká a slovenská pobočka společnost Mary Kay se rozhodla podpořit Fond ohrožených dětí Klokánek Hostivice, Občanské sdružení na ochranu zvířat Toulavé Tlapky a Borůvka Praha o.p.s.. Mezi zaměstnanci a nezávislými kosmetickými poradkyněmi Mary Kay byla vyhlášena sbírka věcí dle seznamů zaslaných jednotlivými organizacemi a vše, co nebude vybráno tímto způsobem, bude dokoupeno přímo firmou.

Odkazy

Facebook: www.facebook.com/marykayczsk
Instagram: www.instagram.com/marykayczsk
Webové stránky: www.marykay.cz

O naší organizaci

Jen málo společností se může chlubit tak bohatým dědictvím jako Mary Kay.

S touhou obohatit životy žen a smyslem pro podnikání vybudovala Mary Kay Ash svou vysněnou společnost, která je vzorem pro ostatní. Podívejte se na důležité okamžiky, které utvářely jméno a zázemí společnosti Mary Kay ve světě.

Přípravky Mary Kay® jsou prodávány ve více než 35 zemích světa s celkovým ročním obratem 4 miliardy dolarů, celkový počet nezávislých kosmetických poradkyň překročil hranici 3,5 milionu. Tento jedinečný příběh úspěchu začal před více než padesáti lety, kdy Mary Kay Ash založila společnost Mary Kay Cosmetics. Dodnes společnost Mary Kay ctí odkaz Mary Kay Ash – inspiruje, obohacuje a motivuje ženy dokázat velké věci.

Přihlásit vlastní akci Zpět na hlavní stránku