Odhalte kouzlo světa dobrovolnictví

Autor: Martina Hušková
Organizace: Voluntair

Pomáháme pomáhat druhým a budujeme dobré jméno dobrovolnickým aktivitám.
Propagujeme dobrovolničení jako sociální odpovědnost jednotlivce vůči společnosti formou příspěvku ve výši 500 Kč v případě registrace na zahraniční mise.
Koupí voucheru v hodnotě 2 500 Kč získají lidé možnost výběru destinací a aktivit, s nimiž jejich srdce rezonuje a soucítí.
Mají skvělou příležitost si sami zvolit, kam chtějí jet a na jak dlouho, co tam budou dělat a komu pomohou. I sebemenší pomoc je pro některé obrovským přínosem. Každého mile překvapí, jak moc ho to navždy obohatí.
Info k voucheru zde www.voluntair.cz/category/projekty/

O naší organizaci

Pomáháme pomáhat druhým.

Voluntair poskytuje služby, které dokážou zlepšit životní prostředí lidí a zvířat na této planetě. Nabízíme příležitosti k dobrovolnickým aktivitám lidem, kteří chtějí něco změnit. Tyto příležitosti se nacházejí v rozmanitých lokalitách po celém světě. Jedná se o místa, kde naši dobrovolníci poznají odlišné kultury, navážou nová přátelství, osvojí si netradiční dovednosti a budou věnovat čas a energii komunitě a ekosystému, který potřebuje pomoc a zaslouží si pozornost.

Naším cílem je zprostředkovat dosud nepoznané zážitky. Přejeme si, aby se naši dobrovolníci vraceli domů plní energie a příběhů z cest. Se svěžím pohledem na svět kolem, s novými kamarády, s pocitem úspěchu a uspokojení.

Usilujeme o proměnu naší Země v lepší místo. V popředí našeho zájmu je dobrovolnictví a sociální odpovědnost společnosti jako celku.

Přihlásit vlastní akci Zpět na hlavní stránku