Podpořte prosím Svaz tělesně postižených během svých vánočních nákupů

Autor: Alena Říhová
Organizace: Svaz tělesně postižených v České republice z. s.

Rádi bychom GivingTuseday a předvánoční čas využili k oslovení potenciálních dárců a motivovali je k tomu, aby naši organizaci podpořili prostřednictvím nákupů přes internet v rámci programu GIVT, do kterého jsme zapojeni. Věděli jste, že nyní můžete naší organizaci pomoct i obyčejným nákupem na internetu? Stačí, když nákupy, které děláte běžně, provedete přes portál GIVT. Část peněz z Vaší útraty bude darována nám! Je to opravdu jednoduché, zabere Vám to jen několik vteřin vašeho času. A co je nejlepší, při nákupu nezaplatíte nic navíc!

Pokud se letos chystáte nakupovat vánoční dárky na internetu, můžete jednoduše každý dárek proměnit v dobrý skutek a Svazu tělesně postižených tím opravdu pomoci. Příspěvek pro naši organizaci je možné získat nákupem u více než 500 e-shopů.

Uděláte to takto:
1. Před nákupem půjdete na www.givt.cz.
2. Vyberete naši organizaci, tedy Svaz tělesně postižených v České republice z. s., kliknete na tlačítko „Přispět nákupem“, a vyberete e-shop, na kterém chcete nakoupit.
3. Nakoupíte, jak jste zvyklí.
To je celé. Nestojí Vás to ani korunu navíc a my dostaneme část peněz z ceny nákupu.

Nakupovat se dá i anonymně, takže pokud nechcete, nemusíte se nikam registrovat.

Řekněte prosím o této možnosti také svým přátelům – ať mohou letos i oni nadělovat dvojnásobnou radost.

Pokud teprve vybíráte dárky a bojíte se, že na tuto možnost podpory mezitím zapomenete, na https://givt.cz/aplikace najdete chytré rozšíření do prohlížeče, které Vás vždy při nakupování upozorní, že můžete svými nákupy během celého roku pomáhat. Pokud si aplikaci nainstalujete, kdykoliv navštívíte e-shop, na kterém je možnost nákupu přes GIVT, aplikace Vás na tuto možnost upozorní, takže už nikdy nezapomenete.

Děkujeme, že na nás myslíte a pomáháte nám!
Svaz tělesně postižených v České republice z. s.

Odkazy

Webové stránky: http://svaztp.cz/givt-vanoce/

O naší organizaci

Svaz tělesně postižených v České republice z. s. je nestátní neziskovou organizací s celostátní působností, jejímž základním cílem je všestranně podporovat a hájit specifické potřeby a zájmy svých členů a dalších tělesně postižených občanů bez ohledu na rozsah jejich postižení. Pomáháme osobám se zdravotním postižením, zejména s tělesným postižením, a seniorům. Naším hlavním posláním je poskytování sociálních a zdravotních služeb. Nabízíme především služby: půjčování kompenzačních pomůcek, poradenství, vzdělávací kurzy, volnočasové aktivity, rekondiční a rehabilitační pobyty, cvičení a plavání, pobyty pro děti a mládež se zdravotním postižením, distribuce a prodej Euroklíčů, provoz bezbariérového střediska Březejc pro děti a dospělé s tělesným postižením.

Máme přes 300 organizačních jednotek (pobočných spolků) v celé České republice. Pracovníci těchto regionálních organizačních jednotek vykonávají svou činnost ve prospěch lidí se zdravotním postižením většinou na dobrovolné bázi.

Naše organizace sdružuje přes 35 000 členů, především osob s tělesným postižením, ale i osob s jiným zdravotním postižením, rodinných příslušníků nebo sympatizantů.

Přihlásit vlastní akci Zpět na hlavní stránku