Pošlete na GivingTuesday Pohlednici Online a pomozte dětem

Autor: Marta Selicharová
Organizace: Česká pošta

Česká pošta a její zaměstnanci se hlásí ke Giving Tuesday. Pro všechny milovníky pohlednic jsme připravili akci „Posíláme srdce“. Stačí málo, prostřednictvím webu či mobilní aplikace Pohlednice Online vytvořit vlastní pohlednici a poslat ji tomu, koho budete chtít potěšit a zároveň tím přispět na dobrou věc.

Česká pošta na GivingTuesday dne 29. 11. 2016 z každé odeslané Pohlednice Online věnuje deset korun Kontu Bariéry. Od 30. 11. do 13. 12. bude dar dvě koruny za každou odeslanou Pohlednici Online. Akce může být ukončena i dříve, a to v případě, že dar dosáhne částky 70 000 Kč. Konto Bariéry pak za tyto finanční prostředky přispěje jedenáctiletému Lukášovi na mechanický vozík a osmileté Nikolce na polohovací zařízení.
Jako poslové dobrých zpráv se zaměstnanci připojují celofiremní interní akcí „Pošťáci pošťákům“, jejíž výtěžek bude věnován například na rehabilitaci či kompenzační pomůcky potřebným dětem zaměstnanců. Akci zahájíme právě na GivingTuesday a ukončena bude 2. 12. 2016.

Odkazy

Facebook: https://www.facebook.com/ceskaposta
Webové stránky: https://www.ceskaposta.cz

O naší organizaci

Posláním České pošty, s.p. je být důvěryhodným poskytovatelem kvalitních služeb v oblasti zprostředkování informací, plateb a zboží tradičními i elektronickými formami. Česká pošta byla v letošním roce v Senátu Parlamentu ČR oceněna v rámci konference Péče o zdraví zaměstnanců titulem „Firma pro zdraví“. Nezisková organizace Firma pro zdraví udělením značky oceňuje firmy za realizaci projektů a dlouhodobého programu v oblasti péče o zdraví zaměstnanců.

Přihlásit vlastní akci Zpět na hlavní stránku