Pošli na GivingTuesday pohled do světa!

Autor: Gabriela Bajerová Zezulová
Organizace: Humanitas Afrika o.p.s.

Vzpomínáte si, kdy naposled jste někomu poslali pohled? My jsme se rozhodli zkusit s Vaší pomocí vyslat do světa co nejvíce pohledů a udělat tak lidem radost. A nejen těm, kteří pohled najdou ve schránce, ale i dalším – výtěžek ze zakoupených pohledů bude totiž použit na činnost a projekty organizace Humanitas Afrika o.p.s. v České republice i v Africe.

Pomozte nám vykouzlit lidem úsměv na tváři! Stačí, když si prostřednictvím formuláře na internetu vyberete pohled a napíšete nám, komu byste ho chtěli poslat. My už zbytek zařídíme za Vás.

Sledujte naše facebookové a webové stránky, kde se postupně dozvíte více informací.

O naší organizaci

Jsme africko-české občanské sdružení, jehož cílem je přispět k šíření vzájemné tolerance a porozumění mezi Čechy a Afričany. Chceme zlepšit informovanost o Africe, Afričanech a jejich kultuře v české společnosti, proto jsme založili v Praze v Ječné ulici Africké informační centrum. To nabízí bohatě vybavenou knihovnu zaměřenou na Afriku a také kurzy afrických jazyků. Zároveň pořádáme diskuzní večery pro veřejnost s tématem Afriky a vzdělávací programy pro školy s názvem „Okno do Afriky“.

Další oblastí, které se věnujeme, je podpora vzdělání a rozvoje v Africe. Náš projekt Patronství školáků (od roku 2002 v Ghaně, od roku 2006 v Keni a Beninu) umožňuje dětem v chudých komunitách získat vzdělání. Navazující Stipendijní program zprostředkovává finanční pomoc pro vzdělávání středoškoláků. Dále provozujeme učňovskou krejčovskou dílnu ve spolupráci se sdružením Afrika Women Association of Obom.

Přihlásit vlastní akci Zpět na hlavní stránku