Předvánoční charitativní bleší trh

Autor: Sylvie Formánková
Organizace: Mendelova univerzita v Brně

Studenti Mendelovy univerzity v Brně pod vedením svých vyučujících organizují charitativní bleší trh na podporu neziskových organizací. Celkem zde bude 6 stánků s rozličnými předměty včetně domácích dobrot a nealkoholického punče. Výtěžek z každého stánku jde na podporu studenty vybrané neziskové organizace. Současně zde v tento den proběhne sběr šatů, bot a hraček pro ekologické sdružení AIDED. Akce začíná sběrem darovaných věcí k prodeji v rámci blešáku na Giving Tuesday – tedy 29. 11. 2016 a vyvrcholí samotným bleším trhem 8. 12. 2016 na půdě Provozně ekonomické fakulty, Mendelovy univerzity v Brně, Zemědělská 1, 613 00 Brno.

Přijďte podpořit studenty, neziskové organizace a ještě si k tomu pořídit zajímavé věci třeba právě pod vánoční stromeček!
Podpořené neziskové organizace:
– Nadační fond dětské onkologie KRTEK ( http://www.krtek-nf.cz/ )
– HELPPES – CENTRUM VÝCVIKU PSŮ PRO POSTIŽENÉ O.P.S. ( http://www.helppes.cz/ )
– Útulek TIBET o.s. – útulek pro opuštěné psy a kočky ( http://www.utulektibet.cz/cs/ )
– KORUNKA LUHAČOVICE, z. s. ( http://korunkaluhacovice.cz/ )
– RATOLEST BRNO, z.s. ( http://www.ratolest.cz/ )
– TLAPKY NA CESTĚ ( http://www.tlapkynaceste.cz/ )

O naší organizaci

Provozně ekonomická fakulta Mendelovy univerzity v Brně (PEF MENDELU) byla založena již v roce 1959 a je nejstarší ekonomickou fakultou na Moravě. Má akreditovány všechny typy studijních programů: bakalářské, magisterské i doktorské. Na základě jejich poslední akreditace byla fakulta zařazena do skupiny „A“ nejlepších fakult z celkového počtu 21 ekonomických fakult působících na území ČR. V rámci své činnosti se snaží také podporovat společenskou odpovědnost jak u svých studentů, zaměstnanců, podniků, komunity či u sebe samotné.

Přihlásit vlastní akci Zpět na hlavní stránku