Připojte se k týmu dobrovolníků v Pardubicích

Autor: Lucie Křivková
Organizace: Dobrovolnické centrum Koalice nevládek Pardubicka

Chcete svůj život obohatit o smysluplnou práci a dobrý pocit z pomoci druhým, získat nové zkušenosti a dovednosti? Nejen na #GivingTuesday se můžete zapojit do celé řady našich dobrovolnických aktivit!

V současné době hledáme dobrovolníky zejména pro:
* doučování dětí ze sociálně znevýhodněných rodin
* pomoc při sportovních aktivitách dětí s hendikepem
* doučování dětí s poruchou autistického spektra
* realizaci volnočasových aktivit pro osoby s duševním onemocněním
* pomoc aktivních seniorů v mateřských a základních školách

Neváhejte nás kontaktovat a přijďte si třeba i nezávazně pohovořit o dobrovolnictví a možnostech Vašeho uplatnění. Našich dobrovolníků si moc vážíme a snažíme se o ně pečovat!

V předvečer světového svátku darování a dobrovolnictví #GivingTuesday, tj. 28. 11. 2016, pořádáme v Pardubicích Galavečer oceňování dobrovolníků, společensky odpovědných firem a neziskovek Pardubického kraje právě s cílem vyzdvihnout a oslavit pomoc druhým.

O naší organizaci

Koalice nevládek Pardubicka, z.s. (KONEP) je otevřeným sdružením neziskových organizací, které působí v Pardubickém kraji, funguje už 12 let jako střešní organizace neziskových organizací. Dlouhodobým cílem KONEP je podporovat vzájemnou spolupráci, výměnu zkušeností a pomáhat v rozvoji neziskového sektoru. Jednou z mnoha aktivit je činnost dobrovolnického centra, které hledá, vysílá a pečuje o dobrovolníky pomáhající zdravotně hendikepovaným, ve volnočasových aktivitách dětí a rodin či při jednorázových společenských či charitativních akcích.

Přihlásit vlastní akci Zpět na hlavní stránku