Smysluplná káva pro Kláru a Šárku

Autor: Eva Marzini
Organizace: Green Doors z.ú.

Pomozte udělat životní KROK dvěma slečnám Šárce a Kláře, které mají schizofrenii a chtějí se v životě posunout dál. Kupte si SMYSL (ke kávě, čaji, nebo čemukoliv jinému: Smysluplná káva) v některé z kaváren Café Jericho, Mlsná kavka, V. kolona, Café na půl cesty, Kaštan – Scéna Unijazzu, Unijazz, Do Větru, Café Jednorožec či v Antonínovo pekařství, nebo přispějte libovolnou částku přímo na účet organizace Green Doors: 4540389/0800(do zprávy pro příjemce uveďte poznámku: Smysluplná káva – Krok).
Šárka studuje poslední ročník bakalářského programu na Karlově univerzitě. Nedávno se jí však porouchal počítač, na kterém psala závěrečnou bakalářskou práci. K úspěšnému završení studia ji kromě jejího nasazení, chybí i 18.000 Kč za které by si koupila nový computer a na něm práci sepsala. Šárka si slibuje, že jako absolventce univerzity s bakalářským diplomem se zvýší její šance získat vysněné zaměstnání.
Více o celém projektu: http://www.cistaduse.cz

O naší organizaci

Green Doors je nestátní nezisková organizace, která se zabývá pracovní a sociální rehabilitací lidí, kteří se zotavují z duševního onemocnění, zejména schizofrenie. Provozuje kavárny Café Na půl cesty, V. kolona a restauraci Mlsná kavka, ve kterých těmto lidem umožňuje postupný návrat do běžného zaměstnání pomocí pracovního tréninku za přítomnosti terapeuta.

Přihlásit vlastní akci Zpět na hlavní stránku