Společně pomáháme těhotným ženám v nouzi

Autor: Mariana Ambrožová
Organizace: Na počátku o.p.s.

Na Giving Tuesday rozešleme vánoční dopis, drobný dárek a novoroční přání našim příznivcům a dárcům. Bez nich bychom pomáhat nemohli. Děkujeme, že jste s námi.

Dárci, partneři a přátelé organizace Na počátku pomáhají ženám, které otěhotněly příliš brzy, za nevhodných okolností, ztratily podporu partnera a blízkých lidí, řeší problémy spojené s financemi nebo bydlením atp. Okolnostmi nebo blízkými lidmi mohou být tyto ženy tlačeny k umělému ukončení těhotenství. Organizace Na počátku budoucím maminkám nabízí podporu, vyslechnutí i praktickou pomoc k tomu, aby dostaly možnost v klidu a bezpečí své děti přivést na svět i je vychovávat.
Na počátku pomáhá prostřednictvím služeb Poradny, Domova pro dětský život a Bytů Na počátku.

#GivingTuesday Na GivingTuesday je dobrá příležitost přidat se k našim pravidelným dárcům napocatku.cz/?page_id=20DĚKUJEME!

O naší organizaci

Pomáháme maminkám a zejména těhotným ženám v těžké situaci. Naším cílem je nabídnout jim pomoc a podporu, aby mohly v bezpečném a klidném prostředí přivést své děti na svět a také je vychovávat. Přicházejí k nám ženy, které cítí, že jejich těhotenství přišlo příliš brzy nebo za nevhodných okolností. Budoucí maminky nenašly pochopení a podporu u svých nejbližších, nebo se například bojí, jak novou situaci zvládnou z finančního hlediska.

Přihlásit vlastní akci Zpět na hlavní stránku