Studentky porodní asistence: Nová naděje

Autor: Kateřina Hájková Klíčová
Organizace: Unie porodních asistentek

V letošním roce založila Unie porodních asistentek svoji studentskou sekci.

Snažíme se už v průběhu studia podporovat studentky, které usilují o to poskytovat odbornou a respektující péči. Podporujeme tak rozvoj sítě komunitních porodních asistentek. Studentky se pravidelně scházejí, sdílejí zkušenosti a zvou zajímavé lektorky a lektory. Chceme, aby studentky vycházely ze školy jako sebevědomé osoby se znalostí zahraničních trendů.

V rámci GivingTuesday budeme oslovovat naše potenciální dárce, aby se svým příspěvkem podíleli na naší vizi. Příspěvky použijeme na rozvoj studentské sekce, zahraniční lektory a přednášky „Podpora normálního porodu“ na školách porodní asistence.

Díky všem, že se k nám připojíte!

O naší organizaci

UNIPA, z.s. je profesní organizace porodních asistentek a studentek porodní asistence. Sdružujeme porodní asistentky a studentky porodní asistence na základě individuálního členství. Podílíme se na rozvoji oboru porodní asistence v souladu s nejnovějšími vědeckými poznatky a přispíváme ke zkvalitnění péče. Poskytujeme odbornou podporu porodním asistentkám a informační a poradenský servis těhotným ženám a jejich rodinám.

Přihlásit vlastní akci Zpět na hlavní stránku