Tamjdem, o.p.s. – Podpořte s námi české neziskovky!

Autor: Petr Žabka
Organizace: Tamjdem, o.p.s.

Na GivingTuesday 29. listopadu zahájíme naši online kampaň, která potrvá celý měsíc a bude zasahovat všechny druhy online kanálů – video, emaily, zprávy na sociálních sítích apod., a budeme tak oslovovat širokou veřejnost, aby nám pomohli realizovat naše projekty v českých neziskovkách i nadále.

Mimoto, na prosinec plánujeme několik akcí. 7. prosince budeme prezentovat naši organizaci na koncertu Zaz, do něhož jsme se zapojili v rámci Zazimutu na podporu neziskových organizací v daných zemích, kde Zaz koncertuje. Jsme vděční za takovou příležitost k propagaci naší organizace i kampaně v rámci Giving Tuesday.

14. prosince aké proběhne večírek k příležitosti mezinárodního dne dobrovolnictví, během kterého chceme poděkovat našim dobrovolníkům a informovat je o probíhající kampani.

Odkazy

Facebook: https://www.facebook.com/Tamjdem/?fref=ts
Webové stránky: http://tamjdem.cz

O naší organizaci

Podporujeme české neziskové organizace, které zase konají dobro pro druhé, pořádáním dobrovolnických projektů na 1-14 dní. Ročně organizujeme 15-26 v českých nevládkách a podílíme se na jejich rozvoji. Dalším cílem je aktivizace společnosti – na projekty zveme širokou veřejnost z ČR i zahraničí a chceme, aby se pomoc druhým stala čistě normální. Dobrovolníci mají také možnost aktivně trávit svůj čas a spojovat se s lidmi.

Přihlásit vlastní akci Zpět na hlavní stránku