Vánoční charitativní akce Strom přání

Autor: Nina Mainerová
Organizace: Malování kreslení z.s.

Posláním naše výtvarného ateliéru je podpora výtvarné kultury a napomáhání přístupu široké veřejnosti k výtvarnému umění. Uvědomujeme si, že talent a cit pro výtvarné umění je třeba podpořit a rozvíjet, zároveň si uvědomujeme, že ne všechny děti a rodiče si mohou výuku ze svého rozpočtu dovolit. Rádi bychom v tomto byli nápomocní a pomohli talentovaným jedincům na jejich cestě.

Kde? Výtvarný ateliér Malování kreslení, Balbínova 28, Praha
Kdy? pátek 16. 12. 2016 od 16:30
Od 17:00 proběhne slavnostní vyhlášení soutěže o nejhezčí vánoční pohlednici a nejoriginálnější vánoční ozdobu

Jak pomoci?
Vykouzelte nejmenším úsměv na tváři tím, že jim věnujete svůj čas. Pošlete nám do 15. 12. 2016 vánoční ozdobu či vánoční pohlednici. Z pohlednic uspořádáme výstavu v Galerii Malování kreslení, ozdoby pak zkrášlí ateliérový vánoční strom přání.

Vánoční pohlednice i ozdoby bude možné zakoupit a výtěžek poputuje na koupi výtvarných pomůcek pro děti z dětských domovů.

Akce se uskuteční v rámci charitativní akce #GivingTuesday.

O naší organizaci

Jsme nezisková organizace Malování a kreslení, z.s., založená roku 2010, na základě předchozí mnohaleté profesní zkušenosti zakládajících členů.

Jsme výtvarní umělci, pedagogové, architekti, designeři.  Naším posláním je podpora výtvarné kultury a napomáhání přístupu široké veřejnosti k výtvarnému umění. Jsme skupinou výtvarných nadšenců, jejímž cílem je poskytovat prostor k rozvoji vztahu k výtvarnému umění a mnohým podobám současné kultury dětem, mládeži, dospělým a seniorům.

Přihlásit vlastní akci Zpět na hlavní stránku