Vyhlášení zaměstnaneckých grantů

Autor: Veronika Sonnková
Organizace: Albatros Media a.s.

Všichni zaměstnanci společnosti Albatros Media mají možnost přihlásit do interní výzvy Nadace Albatros projekty organizací, kde se zapojují dobrovolnicky, nebo kterým prostě jen fandí.

Na GivingTuesday vyhlásíme finalisty vybrané správní radou Nadace a odstartujeme hlasování zaměstnanců, které rozhodně o pořadí. Vítězný projekt získá nadační podporu až do výše 200 000 Kč. Všem třem finalistům bude každý také moci přispět na firemním vánočním večírku.

Jediná podmínka je, aby projekt byl v souladu s posláním Nadace Albatros, jímž je vzdělávání dětí a mladých lidí se sociálním znevýhodněním.

Odkazy

Webové stránky: www.albatrosmedia.czwww.nadacealbatros.cz

O naší organizaci

Albatros Media je mediální společnost a největší knižní vydavatelství v ČR. V návaznosti na tradici sahající až k roku 1949 společnost vydává více než tisíc knižních titulů ročně. Skupina zaštiťuje knižní nakladatelství Albatros, CooBoo, Plus, Motto, XYZ, Edika, BizBooks, CPress, Computer Press, Management Press, B4U Publishing, Fragment, Egmont, partnerský projekt Edice České televize a obchod elektronických knih eReading.

Nadace Albatros byla založena na jaře 2016 v návaznosti na nově definované hodnoty společnosti, mezi které patří odpovědnost za šíření morálních hodnot, výchovu, osobní rozvoj člověka. Posláním nadace je podporovat děti a mladé lidi ze sociálně znevýhodněného prostředí v přístupu ke vzdělání. Chceme přispět k vyrovnání šancí na startovní čáře vzdělávací dráhy a napomoci tak tomu, aby tyto děti dosáhly na lepší život.

Přihlásit vlastní akci Zpět na hlavní stránku