We CARE. Kupte si na #GivingTuesday kalendář CARE

Autor: Tereza Herdová
Organizace: CARE Česká republika z.s.

Nástěnný kalendář CARE na rok 2017 zachycuje příběhy lidí v nouzi po celém světě, kterým CARE díky podpoře dárců dokázala zlepšit životní podmínky.

Zakoupením kalendáře na #GivingTuesday podpoříte další úspěšné příběhy naší společné pomoci a kalendář vám rozzáří dny po celý následující rok.

Kalendář si můžete prohlédnout a objednat tady: http://wecare.care.cz/kalendar/. Celý zisk z prodeje posíláme lidem, kteří nejnaléhavěji potřebují podporu: právě teď poskytujeme jídlo, léky, lékařskou péči a vzdělávání lidem z Jižního Súdánu a Sýrie zasaženým ozbrojenými konflikty. Děkujeme!

O naší organizaci

CARE je jednou z největších humanitárních organizací na světě. Po celém světě podporuje více než 880 humanitárních a rozvojových projektů, které realizuje okolo 10 000 převážně místních spolupracovníků.
Organizace CARE byla založena v roce 1945 v USA a už v roce 1946 začala zasílat do válkou zasažené Evropy včetně Československa balíky s potravinovou pomocí. Už 70 let pomáhá CARE lidem ohroženým chudobou a hladověním tak, aby si později dokázali pomoci sami. Od roku 2007, kdy vznikla CARE v České republice, posílají své balíky pomoci lidem v nouzi i čeští dárci. Děkujeme vám! We CARE.

Přihlásit vlastní akci Zpět na hlavní stránku