Zachraňme společně kus pralesa pro budoucí generace

Autor: Stanislav Slanina
Organizace: PEFC Česká republika

Zásluhou dobré práce českých lesníků v naší zemi lesů přibývá. Nicméně v jiných částech naší planety je situace zcela opačná. Nenávratně zde mizí cenné lesní ekosystémy, a proto jsme se v PEFCu rozhodli pomoci.

Pomoci tím, že za poslední peníze určené v letošním roce k propagaci trvale udržitelného hospodaření v lesích vydáme charitativní kalendář pro rok 2017 a celý výtěžek z prodeje limitovaného množství 349 ks věnujeme Spolku Prales dětem.

Spolek Prales dětem je nezisková a nevládní organizace, která se zaměřuje na ochranu přírody a zvířat v jedné z nejohroženějších částí naší planety. V oblasti národního parku Gunung Leuser na Sumatře vykupuje pralesní pozemky od lokálních majitelů za účelem jejich záchrany pro budoucí generace, neboť hranice národního parku se neustále posouvá a park se zmenšuje. Více na www.pralesdetem.cz

Pokud se Vám náš projekt líbí, máte zájem se připojit k záchraně pralesů a navíc se stát vlastníkem jedinečného kalendáře, navštivte stránku www.letemlesem.cz a zakupte si kalendář v eshopu naší partnerské organizace Econea. Cena kalendáře včetně DPH je 349 Kč.

Děkujeme!

PS: Produkci a grafickou podobu kalendáře si vzala na triko agentura LaceUp, krásné fotografie poskytl Petr Hricko (www.petrhricko.cz).

Odkazy

Facebook: www.facebook.com/letemlesem
Instagram: www.instagram.com/letemlesem/
Webové stránky: www.letemlesem.cz

O naší organizaci

PEFC ČR je součástí globálně nejrozšířenějšího certifikačního systému trvale udržitelného hospodaření v lesích (PEFC International).
V současnosti je v ČR pod dohledem PEFC více než 70% rozlohy lesů, celosvětově přes 300 mil. ha lesů.
Logo PEFC na výrobcích ze dřeva zaručuje jeho původ ze správně obhospodařovaných lesů.

Přihlásit vlastní akci Zpět na hlavní stránku