Zaměstnanci T-Mobile podporují #GivingTuesday

Autor: Eva Karasová
Organizace: T-Mobile Czech republic a.s.

Světový svátek dobrovolnictví a dárcovství #GivingTuesday a svou chuť pomáhat oslaví zaměstnanci T-Mobile různými aktivitami. Na 29. listopadu spustíme zaměstnaneckou sbírku Pomáhejme příběhům. Každý zaměstnanec bude moci zveřejnit prostřednictvím speciální interní aplikace příběh člověka, kterému chce pomoci. Podpořit lze jedince, který se ocitl v nouzi, klienta neziskové organizace, jenž momentálně něco potřebuje, nebo postiženého, o něhož se stará rodina v jeho okolí. Jak to vše proběhne? Zaměstnanec ve speciální aplikaci stručně představí příběh svým kolegům včetně toho, kolik a na co je třeba vybrat. Svému příběhu pak daruje prvních 1 000 korun a tím vyzve i ostatní zaměstnance, aby se k němu přidali a pomohli nezbytné finance získat. T-Mobile každý příspěvek zdvojnásobí. Finanční pomoc poputuje přímo potřebnému a u nezletilých dětí rodičům či zákonným zástupcům.

U příležitosti oslavy mohou zaměstnanci využít i speciální nabídku dobrovolnických akcí. Mohou si vybrat například Centrum pro dětský sluch Tamtam, Jezdecký klub Počin, ISAR hiporehabilitaci, Chráněné bydlení Portus a Benediktus nebo Stadion mládeže. Každý, ať už v týmu nebo samostatně, zde odpracuje 8 hodin v rámci různých aktivit, které dané zařízení potřebuje.

T- Mobile zároveň uspořádá sbírku Darujte to nejlepší (nejen) ze své skříně. Její výtěžek, kdy zaměstnanci mohou přinést nejen šatstvo, ale i třeba knihy, DVD nebo hračky, poputuje na konto Domova Sue Ryder na osobní asistenci.

Odkazy

Facebook: T-Mobile Pomáháme
Webové stránky: www.t-mobile.cz/pomahame

O naší organizaci

Společnost T-Mobile Czech Republic, člen mezinárodní telekomunikační skupiny Deutsche Telekom, letos slaví 20 let na českém trhu. S šesti miliony zákazníků je jedničkou na českém mobilním trhu. T-Mobile je ale především integrovaným operátorem a kromě telekomunikačních služeb nabízí i komplexní ICT řešení nejen pro firmy. Svým klientům poskytuje nadstandardní služby ve vysokorychlostní síti a špičkové inovace v oblasti technologií.

T-Mobile Czech Republic, zakládající člen národní sítě UN Global Compact v České republice, klade důraz na odpovědný přístup k okolí a ke společnosti. Drží se férových pravidel podnikání, pomáhá na svět prospěšným aplikacím a službám, podporuje neziskové organizace, drobné podnikatele i jednotlivce a pomáhá při mimořádných událostech. Zaměstnanci společnosti působí jako dobrovolníci na řadě míst celé republiky.

Více informací: www.t-mobile.czwww.t-press.cz (portál pro novináře), www.t-mobile.cz/pomahame (informace o společenské odpovědnosti) a www.rozjezdy.cz (T-Mobile Rozjezdy – program podpory drobných podnikatelů.

Přihlásit vlastní akci Zpět na hlavní stránku