Změňte na GivingTuesday kočku ležící na kočku mazlící

Autor: Katarina Chalupková
Organizace: Devět životů, o.p.s.

Je vědou podpořeným faktem, že kočky prospí až dvě třetiny každého dne svého života. Velký rozdíl ale je, kde tak činí.
Jsme útulek, který vlastně ani není útulek, ale spíš síť domácích depozit. Ročně umístíme do nových domovů přibližně 60 koček, které předtím žily v nevyhovujících podmínkách, někdo je vyhodil na ulici či se už narodily v „divočině“ v okolí Kralup nad Vltavou a Kladna.
Některé kočičí příběhy pokračují v teple, které poskytnou milující dvounožci, jindy jsou u nás kočky déle než dlouho. V žargonu depozit, jsou to kočky ležáci – nejen proto, že jsou to dvě třetiny dne spící kočky, ale hlavně proto, že je nikdo nechce.
A právě jim věnujeme #GivingTuesdayCZ:
Adelín – Merlot – Bubák – Vendelín – Baron – Sáva – Bun Bo Nam Bo – Švihák Lázeňský – Míca z Devíti – Birdy – Lumpík – Trója – Danae – Václavka – Vánočka – Eulálie – Šikmí

Ozvěte se Aleně na info@devet-zivotu.cz a zjistíte, že naši ležáci jsou normální kočky, které si můžete osvojit. Mít kočku doma není nic náročného, vždyť prospí dvě třetiny dne 🙂

#prodobrékonce
http://devet-zivotu.cz

PS: Nebo nás přijďte podpořit do kavárny Bílá vrána, kde budeme mít ve středu 30.11. Kočičí blešák – vše za 30 kaček pro vás, vše dohromady pro kočky.
https://www.facebook.com/events/1587110944930967/

O naší organizaci

Devět životů o.p.s. se stará o bezprizorní kočky z oblasti Slaného, Kralup nad Vltavou a Kladna. Organizace má sedm členů a průběžně pečuje asi o 40-50 koček. Naši činnost financujeme převážně z příspěvků soukromých dárců a vlastních peněz. Kromě toho pořádáme různé kulturní a hudební akce a snažíme se vydělávat provozem charitativního krámku. Naše činnost je dobrovolná, děláme ji ve svém volném čase, všichni máme jinak práci na plný úvazek.

Přihlásit vlastní akci Zpět na hlavní stránku