Příprava na výsadbu krajových odrůd u Chrudimě v pravěkém hradišti na Hradě

Organizace: Zelený dům Chrudim a Klub Hnutí Brontosaurus Zelený dům

Dobrovolnická pomoc o tomto víkendu 26 a 27.11.2016.
Obracíme se na Vás ohledně zajímavé práce v sadě v katastru města Chrudimě – místní části Topol, (nedaleko obce Tuněchody a Úhřetice). Budeme zde připravovat jámy pro výsadbu krajových odrůd ovoce, kterou organizujeme ve spolupráci s Agenturou ochrany přírody a CHKO Železné hory.
Sraz bude v sobotu v 8 hodin před nádražím ČD v Chrudimi.
Mobil: 774 198 514 – Petr Černý

Pokud budete mít možnost, budeme moc rádi, pokud se naší dobrovolnické akce zúčastníte. Podrobnosti upřesníme také ve zprávách na tomto fb. nebo emailu: zelenydumchrudim@gmail.com

O naší organizaci

Zelený dům Chrudim

se zabývá ekologickou výchovou, vzděláním a osvětovou činností, ekologickým a environmentálním poradenstvím a praktickou péčí o životní prostředí.

Pro školy nabízíme ekologické výukové programy s různými tématy, s kterými Vás rádi navštívíme ve vaší škole nebo můžeme společně vyrazit do přírody Chrudimska nebo Pardubického kraje.

Pro širokou veřejnost pořádáme komentované vycházky s odborníky v přírodních lokalitách Pardubického kraje a různé tematické akce a kampaně.

V rámci naší činnosti aktivně pečujeme o cenné přírodní lokality v Pardubickém kraji.

Pokud Vás zajímají otázky týkající se ochrany životního prostředí a nebo spotřebitelství a nebo máte nějaké dotazy, tak nás kontaktujte.

Úzce spoluzpracujeme i s Hnutím Brontosaurus.

Přihlásit vlastní akci Zpět na hlavní stránku